Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

VNITŘNÍ SMĚRNICE PRO PODNIKATELE 2013

Kniha není momentálně na skladě.
Autor:
Kovalíková Hana
Nakladatel:
Anag
Vydáno:
9/2013
Popis:
11. vydání
Vzhledem k tomu, že i rok 2013 přináší řadu změn jak v oblasti účetnictví (novela zákona o účetnictví), tak i v oblasti daní z příjmů, DPH a řadě dalších je nutné aktualizovat i vnitřní směrnice každé účetní jednotky.

Přehledný komentář k jednotlivým směrnicím
Autorka v knize Vnitřní směrnice pro podnikatele srozumitelnou a přehlednou formou komentuje změny – jsou vyznačeny v textu tučně – určité části jsou zpřehledněny do tabulek a každá směrnice je doplněna krátkým a jasným komentářem včetně návrhu (vzoru) různých účetních dokladů, které se ke směrnici vztahují.

Obsahuje nové směrnice a CD se vzory
Pro rok 2013 bude publikace opět rozšířena o nové směrnice. Ke každé směrnici jsou rovněž uvedeny základní a nejčastěji používané předkontace účetních operací, jež ocení především účetní pracovníci, kteří se směrnicemi pracují.
Velice oblíbené je rovněž přiložené CD, které zásadním způsobem zjednodušuje práci všech, kteří vnitropodnikové směrnice tvoří. Obsahuje přehlednou databázi všech směrnic zmiňovaných v knize, a to v editovatelné podobě, aby si je každý mohl přizpůsobit svým potřebám, a tím si usnadnil svoji práci.

Brožovaná vazba, 440 stran.

Cena: 579,00 Kč