Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

STAŇTE SE MARKETINGOVÝM GÉNIEM

Kniha není momentálně na skladě.
Obálka knihy
Autor:
Fisk Peter
Nakladatel:
Computer Press
Vydáno:
12/2006
Popis:
Cokoli dokážete, nebo si myslíte, že dokážete, začněte s tím. Protože odvaha začít v sobě nese sílu, genialitu a kouzlo.

Genialita v marketingu spočívá ve schopnosti propojit vnější a vnitřní prostředí organizace, trhy a firmu, zákazníky a akcionáře, tvořivost a analytické schopnosti, sliby a skutečnost. Géniové v oblasti marketingu mají inteligenci a nápaditost, což jim umožňuje chopit se nejlepších příležitostí a dosáhnout výjimečných výsledků. v Kniha je určena lidem z oblasti marketingu, kteří chtějí dosáhnout něčeho nového. Nabízí radikálně nový přístup k marketingu, dodá lidem důvěru, aby dělali marketing více strategický, novátorský a komerční. Knihu ocení jak odborníci na komunikace, manažeři značky, vývojoví pracovníci, výkonní ředitelé, tak i pracovníci v oblasti prodeje či zákaznických služeb.

Pro inspiraci je v knize řada koncepcí a případových studií, např. těchto významných světových společností:

Coca-Cola,
Microsoft,
Amazon,
eBay,
Nike,
Philips
a řady dalších.

O autorovi:
Peter Fisk je zkušeným marketingovým odborníkem a stratégem. Pracoval s předními světovými společnostmi, jako jsou Coca-Cola, Microsoft, Vodafone, Shell, Telecom, Philips...
Je spoluautorem publikací FT Handbook of Management a The Complete CEO. V lednu 2006 byl časopisem Business Strategy Review označen za jednoho z vůdčích myslitelů současnosti v oblasti byznysu.
Cena: 499,00 Kč