Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

MERITUM - DAŇ Z PŘÍJMŮ 2012

Kniha není momentálně na skladě.
Autor:
kolektiv autorů
Nakladatel:
Wolters Kluwer
Vydáno:
4/2012
Popis:
Představujeme vám již 9. vydání oblíbeného průvodce meritum Daň z příjmů 2012, který vás provede problematikou daně z příjmů podle platných předpisů pro rok 2012. Publikace je rozčleněna do čtyř základních částí:

- daň z příjmů fyzických osob – co je či není předmětem daně, osvobození od daně, poplatník a plátce, místní příslušnost, registrace, výpočet a sazby daně a také jak a kdy podat daňové přiznání,

- daň z příjmů právnických osob – vymezení právnických osob, předmětu daně a osvobození od daně, určení místní příslušnosti a záloh na daň, podání daňového přiznání,

- daňové a nedaňové výdaje – problematika pojistných odvodů, rezerv, opravných položek, odpisů a dalších výdajů,

- majetek a zásoby – hmotný a nehmotný majetek, finanční majetek, drobný majetek a zásoby atd.

Vysvětlované pojmy jsou názorně ilustrovány na konkrétních příkladech. Publikace je také doplněna o nové vzory všech typů přiznání k dani z příjmů včetně souvisejících formulářů, které si s námi můžete vyplnit. Nechybí ani přehled sazeb cestovních náhrad a zařazení majetku do odpisových skupin.

Bonusem našeho nakladatelství jsou průběžné aktualizace na našich internetových stránkách www.aktualizaceknih.cz, které jsou vám k dispozici zcela zdarma.
Cena: 731,00 Kč