Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ A VYSÍLÁNÍ PRACOVNÍKŮ DO ZAHRANIČÍ

Obálka knihy
Autor:
Joklová Kateřina, Ryšavá Jitka
Nakladatel:
Wolters Kluwer
Vydáno:
4/2009
Popis:
Praktický pomocník při hledání odpovědí na otázky související se zaměstnáváním zahraničních pracovníků, poskytováním přeshraničních služeb či vysíláním pracovníků do zahraničí v souladu s legislativními změnami platnými od 1. 1. 2009.


Publikace se snaží komplexně mapovat problematiku zaměstnávání zahraničních pracovníků (z EU/EHP a Švýcarska i tzv. třetích zemí) v ČR, přeshraničního poskytování služeb i vysílání českých občanů do zahraničí z hlediska pracovního práva, sociálního a zdravotního pojištění, imigračních a daňových předpisů v souladu s legislativními změnami platnými od 1. 1. 2009. V knize jsou podrobně popsány jednotlivé administrativní kroky, práva a povinnosti zaměstnavatelů, vysvětlena problematika zelených karet, ale je nastíněna např. i problematika zprostředkování zaměstnání. Text je obohacen řadou příkladů z praxe a pokouší se analyzovat některé sporné případy. V rozsáhlé příloze naleznou čtenáři nejdůležitější formuláře, ale i zajímavé grafy, odkazy, tabulky a užitečné přehledy.

Tato kniha je primárně určena všem, kteří se ve své profesionální praxi setkávají se zaměstnáváním zahraničních pracovníků či vysíláním svých zaměstnanců do zahraničí a s nejasnostmi, jež mohou nastat, tedy pro personalisty, mzdové účetní, podnikatele či živnostníky.

Autorský kolektiv je sestaven z předních odborníků v dané problematice, kteří na toto téma pravidelně přednášejí a publikují.

Brožovaná, 312 stran.
Cena: 392,00 Kč