Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

MEZINÁRODNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, VYSÍLÁNÍ A PRONÁJEM PRACOVNÍKŮ

Kniha není momentálně na skladě.
Obálka knihy
Autor:
Rytířová Lucie, Tepperová Jana
Nakladatel:
Anag
Vydáno:
3/2012
Popis:
1. vydání.
Publikace se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní smlouvou, vysláním nebo mezinárodním pronájmem pracovní síly.

Zohledňuje všechny důležité právní předpisy.
Kniha Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků řeší problematiku z hlediska zákona o daních z příjmů, předpisů o povinném pojistném a pobytového zákona, s ohledem na příslušné mezinárodní smlouvy, zejména koordinační nařízení EU o sociálním zabezpečení a smlouvy o zamezení dvojímu zdanění.
Důraz je kladen především na vzájemnou provázanost jednotlivých oblastí. Velká pozornost je věnována komplexním případovým studiím.

Nepřehlédněte – k dispozici také anglický překlad publikace!
Vzhledem k mezinárodnímu charakteru tématu je velkým přínosem anglická verze publikace, která bude připravena bezprostředně po českém vydání knihy. Anglické znění je pro mezinárodní firmy a zahraniční zaměstnance jedinečnou pomůckou, umožňující pochopit česká specifika v oblasti přeshraničního pohybu pracovních sil. Získají tak srozumitelnou formou neocenitelné informace, díky kterým se vyhnou nepříjemnostem spojeným s působením v odlišném právním prostředí.

Využití této knihy.
Publikace Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků je určena zejména pro daňové poradce, mzdové účetní, auditory, personalisty, pracovníky finančních oddělení, pracovníky státní správy, studenty ekonomických oborů a dále každého, kdo chce znát své nároky a povinnosti v této oblasti.

Brožovaná, 368 stran.
Cena: 439,00 Kč