Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ V ŽIVOTĚ PODNIKATELE

Kniha není momentálně na skladě.
Obálka knihy
Autor:
Bartík Václav, Janečková Eva
Nakladatel:
Anag
Vydáno:
5/2013
Popis:
1. vydání
Každý podnikatel dnes ví, že v rámci podnikání musí respektovat a dodržovat řadu právních předpisů. Daňové zákony, zákon o účetnictví, zákoník práce nebo třeba obchodní zákoník jsou nasnadě.

Osobní údaje ve světě podnikání
Podnikatel však také má zaměstnance, chce využívat dnes tolik moderní outsourcing, využívá elektronické komunikace k nabízení svých služeb, a pokud je jeho firma součástí nadnárodní korporace, musí nebo chce využívat i služeb mateřské zahraniční společnosti. V rámci všech zmíněných aktivit také musí pracovat s osobními údaji svých zaměstnanců nebo obchodních partnerů.

Pomocník a rádce – zodpovídá vaše otázky z praxe
Publikace Ochrana osobních údajů v životě podnikatele si klade za cíl upozornit na některá úskalí, která mohou při zpracování osobních údajů nastat ve výše uvedených situacích, s nimiž se podnikatelé denně setkávají. Forma konkrétních odpovědí na řadu typických otázek z praktického života má pomoci podnikatelům orientovat se nejen v aplikaci zákona o ochraně osobních údajů, ale např. i zákona o některých službách informační společnosti z hlediska jejich dopadu na běžnou každodenní realitu, a tak se vyhnout nebo eliminovat riziko možných pokut za nedodržování limitů a i omezení stanovených zmíněnými zákony.

Brožovaná, 200 stran.


Cena: 369,00 Kč