Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

JAK TRVALE ZHUBNOUT A NEHLADOVĚT

Kniha není momentálně na skladě.
Autor:
Čechová Hana
Nakladatel:
SONDY
Vydáno:
2004
Popis:
Z předmluvy autorky:
Tato v pořadí již třetí kniha vznikla jako volné pokračování publikací ,,Jak zhubnout a nedržet dietu, jak omládnout bez skalpelu“ a ,,Jak zhubnout a dosyta se najíst“. Ačkoli jsou časopisy a média zaplaveny množstvím nejrůznějších diet a na téma obezita byla vydána řada zahraničních překladů i knih domácích autorů, ohlas zmíněných publikací byl veliký. Dostávala jsem řadu dopisů, ve kterých jste mi sdělovali své pocity, úspěchy i neúspěchy. Dopisy, telefonáty či osobní setkání mě opět utvrdily v tom, že ačkoli teoreticky je nám vše jasné, většinou tápeme v oblasti praktického převedení poznatků do každodenního života. Tento fakt pramení ze skutečnosti, že v součastné době jsme ovlivněni řadou názorů, doporučení a zaručených diet, které mají jedno společné – většinou zcela zatracují tradiční způsob stravovaní, na který jsme léta zvyklí, který je blízký naší mentalitě i životnímu stylu. Mnozí z vás pravděpodobně vyzkoušeli zónovou dietu, dietu podle krevních skupin, dietu Štefana Margity, bleskovou dietu a podobné. Možná také máte zkušenosti s dietními programy typu Herbalife, Ultra Fit & Slim, Viaredin, Modifast a jiné. Dovoluji si odhadnout, že výsledek byl mnohdy pochybný a hlavně neodpovídal vynaloženému úsilí.
Nezbývá než si položit základní otázku. Jak se tedy stravovat, abychom netloustli, abychom zhubli? Jak skloubit naši touhu po štíhlosti s přáním dopřát si i naše oblíbená jídla? Odpověď není tak těžká, jak se na první pohled může zdát. Základem je vyvážená, pestrá racionální strava a aktivní přístup k životu.
A tak si jenom přeji, aby se následující řádky staly vaším rádcem a bezpečným průvodcem na cestě k trvalé štíhlosti, svěžesti a mladistvému vzhledu.

Na 132 stranách knihy najdete rady, jak zhubnout, návod, jak si sestavit jídelníček, cviky k formování postavy. Jedna kapitola je věnována regeneraci těla, relaxaci a masážím.
Součástí knihy jsou důkladně vypracované kalorické tabulky, včetně glykemického indexu potravin.

Brožovaná, 133 stran.
Cena: 168,00 Kč