Rychlé přihlášení >>  Klientský kód:


10128 – STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ NÁKUPU A STRATEGIE NÁKUPU

Kurz není momentálně aktivní.
Pro:
Určeno manažerům logistiky, manažerům nákupu, nákupčím, střednímu a vyššímu managementu společností všech velikostí, kteří chtějí oddělení nákupu řídit a vlastní nákupní činnost realizovat na základě promyšlené strategie. Dále je určen referentům nákupu, kteří mají zájem se vzdělávat a kariérově růst.
Cíl:
Strategický nákup nevede pouze ke snížení dodavatelských cen. Strategický nákup zajišťuje ve společnosti dlouhodobé výhody nižších nákladů, snižuje rizika, podporuje inovace a vývoj, a tím může podstatným způsobem přispět ke zvýšení hodnoty firmy.

Cíl:
- předat informace a praktické dovednosti pro zavedení a používání nástrojů strategického nákupu
- poskytnout inspirace pro optimalizaci a snižování nákladů a rizik
Obsah:
  • Řízení, plánování, organizování a kontrola nákupu
  • Klíčové procesy strategického nákupu, operativního nákupu a řízení nákupu
  • Pracovní role a rozdělení odpovědností
  • Důležitost rozdělení nakupovaného zboží a služeb, funkční a komoditní strategie nákupu
  • Analýzy a analytické nástroje vztahujícími se k nákupu
  • IT podpora nákupu - reporty a statistiky, elektronické aukce (moderní nástroj umožňující vyjednat lepší dodavatelské podmínky a ceny).
Kdy:
5. 10. 2010, od 9 do 17 hodin
Kde:
učebna SOVA STUDIA, Křenová 52 (do navigace nutno zadat Křenová 409/52), Brno, 3. patro
Kdo:
Jaroslav Cirkovský, MBA
Má dlouholetou praxi jako nákupní manažer v prostředí českých i zahraničních společností, věnuje se e-Procurementu a poradenské činnosti zaměřené na oblast nákupu, dále spolupracuje se vzdělávacími společnostmi jako lektor kurzů zaměřených na problematiku nákupu.
Metody:
Výklad, aktivní zapojení a diskuze účastníků, praktické řešení případové studie.
Cena:
4 200,00 Kč zahrnuje DPH, písemný materiál, občerstvení, oběd