TZ seminář a křest knihy Známe se celé věky

4.6. 2018 00:00

Nepromeškejte seminář na téma Vztahy, konečně je chápu a křest knihy Andrei Homolové Známe se celé věky.

SOVA STUDIO vás zve na autorský seminář Andrei Homolové u příležitosti vydání její nové knihy

                                    Známe se celé věky aneb Osudové vztahy

Ve čtvrtek 7. června v 16 hodin si v SOVA STUDIU na Křenové ulici č.52 v Brně můžete poslechnout seminář s tématem vztahů a lidského vědomí s názvem: „Vztahy, konečně je chápu“, který rozkrývá ty nejhlubší souvislosti o vztazích partnerských i všech ostatních.  

Hlavními tématy budou nečekané souvislosti, které jsou základem všech našich vztahů, lidské vědomí a jak se dá jeho energie měřit či kdy a jak vznikají základní vzorce našich energií, jež ve svých vztazích přehráváme celý život a na závěr se dostane i na několik účinných technik, jak vlastní energie ovládat a měnit“, říká autorka knihy Andrea Homolová.

Na seminář se můžete přihlásit na webu sovastudio.cz.

Seminář vychází z nově vydané knihy, která v sobě ukrývá odpovědi na prastaré otázky kolem vztahů. Chcete se konečně dozvědět, co určuje kvalitu vašich vztahů? Proč v nich řešíte stále dokola totéž? Proč jste stále stejně zraňováni? Víte, že žádný vztah nikdy neskončí, ani smrtí jednoho z partnerů a že vztahy založené na zášti a nenávisti jsou silnější než ty založené na lásce? Víte, že pouhou myšlenkou, i na vzdálenost tisíců kilometrů, ovlivňujeme tepovou frekvenci toho, na nějž s láskou pomyslíme? Že srdce si po silném bolestném zážitku vytváří emoční štít, který člověka sice ochrání před další bolestí, ale současně otupuje, jak dál vnímá život? Že každý člověk má skutečně svoji druhou polovinu?   Nebo že existují 3 druhy orgasmu? A že špičková neurokardiologie dnes nazývá lidské srdce "srdečním mozkem", protože je to srdce a nikoli mozek, kdo řídí celý lidský organismus a jeho funkce? A že je to srdce, které je centrem citového života, a tedy určuje, koho milujeme a kdo je nám lhostejný?

 

Po skončení semináře od 19 hod. v SOVA STUDIU proběhne brněnský křest knihy Známe se celé věky s následnou autogramiádou včetně zajímavého doprovodného programu a malého občerstvení. Vstup na samotný křest knihy je zdarma.

 

O autorce: Andrea Homolová studovala moderní filologii na Univerzitě Karlově v Praze. Přes 15 let pracovala jako tlumočnice a překladatelka. Je autorka bestsellerů Všechno o 12 znameních (75 000 prodaných výtisků) a podobně úspěšné knihy Všechno o vašem dítěti. V posledních pěti letech studuje v USA nové metody práce s vědomím, a to např. techniky jako NLP (neuro-lingvistického programování), EFT, techniky energetické medicíny, práci s emocemi, s morfickými poli, kterých při práci s klienty využívá. Pomáhá lidem zvládat náročná životní období, krize a konflikty, vnitřní i vnější, vede je v osobním vývoji. Učí je rozpoznat vlastní vnitřní sílu a postavit se do ní, učí je, aby se naučili využívat svých vlastních darů a zdrojů, aby byli schopni být sami sebou a žít svůj život naplno. 

 

Čtvrtek 7. června 2018 od 16 hodin, SOVA STUDIO, Křenová 52, Brno

SOVA Inspirace: Vztahy, konečně je chápu. Přednášejícím je Andrea Homolová, autorka knihy Známe se celé věky. Cena: 390,- Kč

Čtvrtek 7. června 2018 od 19 hodin, SOVA STUDIO, Křenová 52, Brno

Křest knihy Známe se celé věky a autogramiáda autorky Andrei Homolové, vstup zdarma