Zpět na výpis lektorů

Andrea Homolová

Autor

Pracuje jako „life coach", to znamená, že pomáhá lidem nejen zvládat náročná životní období, ale vede je také v osobním vývoji, díky němuž její klienti dosahují nejen úspěchů, ale také nacházejí vnitřní naplnění a často poprvé zažívají hluboký pocit štěstí.

Andrea Homolová studovala moderní filologii obor angličtina na Univerzitě Karlově v Praze. Přes 15 let pracovala jako profesionální tlumočnice a překladatelka. Během té doby také přeložila více než 20 knih s duchovní tématikou. Pracujete-li s Crowleyho tarotem, pak pravděpodobně čtete její překlad, nebo vám svým překladem zprostředkovala andělské bytosti v knihách a kartách Doreen Virtue. Nebo jste se díky ní seznámili s jednorožci Alice Cooper. Protože ji zajímají od mala lidské osudy, věnovala se ve svém volném čase koníčku psaní, kdy pracovala při své tlumočnické profesi jako novinářka a manažerka speciálních projektů pro časopis Xantypa.

Od mala byla spojena s duchovním světem a jeho bytostmi a zcela přirozeně s nimi komunikovala. Když jí bylo patnáct let, začala studovat filozofii. Už od dětství měla totiž skrze své Vyšší Já přístup k hlubokému poznání a studiem se pokoušela zjistit, zda to, co ví ona, je někde popsáno. Jejím koníčkem byla i astrologie, protože byla fascinována jejími zákonitostmi. Už jako dítě byla schopna se napojovat na druhé a číst v nich. Celý svůj život tyto své schopnosti a duchovní znalosti prohlubovala. Jednoho dne se rozhodla, že už přeložila dost knih a je čas, aby napsala vlastní. Tak se zrodila její první bestsellerová kniha, zábavně pojaté povídání o 12 astrologických znameních, pod názvem Všechno o 12 znameních, které se prodalo závratných 75.000 výtisků. Po pár letech následovala podobně úspěšná kniha Všechno o vašem dítěti, kterou maminky nazývají rodinnou biblí, protože v ní najdou odpověď na všechno, co se jejich dítěte týká."

Už přes 14 let se věnuje práci s klienty, při níž využívá svých duchovních darů a schopností, aby pomohla druhým. V posledních 5 letech studuje v USA metody, které používá při práci s klienty, a to techniky jako NLP (neuro-lingvistického programování), EFT, techniky energetické medicíny, práce s emocemi a vibrací vědomí, práce s morfickými poli a tak dále.

Svým klientům pomáhá poznávat sebe sama, rozšiřovat jejich potenciál, jejich vědomí a tak zvyšovat jejich osobní vibraci a tím žít lepší život. Učí je rozpoznat jejich vlastní vnitřní sílu a postavit se do ní, učí je, aby se naučili využívat svých vlastních darů a zdrojů, aby byli schopni být sami sebou a žít svůj život naplno. Krátce řečeno: Andrea Homolová učí své klienty žít. Výsledkem je jejich stále naplněnější život a dobré zdraví.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy Vám ráda zodpoví

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.