Zpět na výpis lektorů

Bc. Kristýna Stoklásková

Odborník na oblast asistentek a operativy. Zakladatelka projektu Šéfův svět a ocenění Asistent/ka roku.

Bc. Kristýna Stoklásková je zakladatelka projektu Šéfův svět. V roce 2006 vystudovala personalistiku na ČZU v Praze a vroce 2020 VOŠP se zaměřením na publicistiku. Přes pozice asistentky u různých společností se vypracovala na office managera a headhuntera. V roce 2016 založila projekt Šéfův svět, kde působí jako headhunter a mentorka asistentek a v roce 2017  ocenění Asistent/ka roku.

Kristýna Stoklásková a její Šéfův svět je expert na svět asistentek. Pomůže Vám ujasnit si, zda asistentku mít a jak ji osobně rozvíjet či nechat růst, abyste měli čas a myšlenky na věci, ve kterých jste nezastupitelní. Zabývá se náborem asistentek a asistentů. 

Další Kristýninou aktivitou je soutěž Asistent/ka roku. Jde o významnou událost, která si klade za cíl zvýšit prestiž této pozice a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z celé České republiky. Zároveň se soutěž snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů a asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele. 

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.