SOVA INSPIRACE

sova-inspirace-sova-studio

 

Na jaře 2018 nás v SOVA STUDIU napadla inspirativní myšlenka na rozšíření naší nabídky o krátké formáty, které by našim informací chtivým účastníkům umožňovaly za krátký časový úsek získat atraktivní a okamžitě využitelné informace. V uspěchané době jsme vsadili na neformální přístup, intenzivní a krátké prezentace, inspirativní diskuze a zajímavá témata.

Naše myšlenky a vize nabyly konkrétní podoby a aktuálně Vám přinášíme neustále nová témata, která hýbou nejen světem byznysu.

SOVA INSPIRACE jsou prostorem pro intenzivní zamyšlení nad zajímavými tématy. Účastníky akcí SOVA INSPIRACE spojuje hlavně chuť se rozvíjet, vzdělávat, inspirovat a získávat cenné informace pro osobní i profesní růst.

E - commerce snídaně s Radimem Hasalíkem     

Snažíme se reagovat na Vaše potřeby a zájmy, proto uvítáme Vaše nápady a návrhy, které nám můžete sdělit například FACEBOOKUnebo můžete přímo kontaktovat náš tým, který je Vám neustále k dispozici.

Představte si, že si můžete navrhnout vlastní téma workshopu, přednášky, nebo i zajímavého speakra, kterého byste chtěli u nás vidět. Vše pro Vás zařídíme a spolu s Vámi se budeme těšit na zajímavé setkání, navazování kontaktů a podporování vzdělávání.

SOVA INSPIRACE přináší zajímavá témata a speakry pro váš profesní a osobní rozvoj například v oblastech HR, management, obchod a marketing, IT a e-commerce.

SOVA INSPIRACE je otevřená všem lidem, kteří mají zájem o dané téma. Sdružujeme podnikatele, manažery všech úrovní, personalisty, ženy na mateřské dovolené, studenty - jednoduše všechny, kteří mají zájem se rozvíjet a sdílet svoje názory s ostatními.

E - commerce snídaně s Radimem Hasalíkem  

 

 

 

 

 

 

SOVA INSPIRACE jsou:

  • aktuální témata
  • zajímaví přednášející
  • aktivní workshopy
  • diskusní platformy
  • networkingové akce
  • výměna zkušeností
  • sdílení know-how

 

Podívejte se na aktuální témata, která jsme pro Vás připravili.