SOVA Inspirace

Před pár měsíci nás v SOVA STUDIU napadla inspirativní myšlenka na rozšíření naší nabídky o krátké formáty, které by našim informací chtivým účastníkům umožňovaly za krátký časový úsek získat atraktivní a okamžitě využitelné informace. V uspěchané době jsme vsadili na neformální přístup, intenzivní a krátké prezentace, inspirativní diskuze a zajímavá témata.

Naše myšlenky a vize nabyly konkrétní podoby a aktuálně Vám přinášíme neustále nová témata, která hýbou nejen světem byznysu. SOVA Inspirace jsou prostorem pro intenzivní zamyšlení nad zajímavými tématy. Účastníky akcí SOVA Inspirace spojuje hlavně chuť se rozvíjet, vzdělávat, inspirovat a získávat cenné informace pro jejich osobní i profesní růst.

E - commerce snídaně s Radimem Hasalíkem E - commerce snídaně s Radimem Hasalíkem

Snažíme se reagovat na Vaše potřeby a zájmy, proto uvítáme Vaše nápady a návrhy, které nám můžete sdělit například na FACEBOOKU. Můžete také přímo kontaktovat náš tým, který je Vám neustále k dispozici. Představte si, že si můžete navrhnout vlastní téma workshopu, přednášky, nebo i zajímavého speakra, kterého byste chtěli u nás vidět. Vše pro Vás zařídíme a spolu s Vámi se budeme těšit na zajímavé setkání, navazování kontaktů a podporování vzdělávání.

SOVA Inspirace bude přinášet zajímavá témata a speakry pro váš profesní a osobní rozvoj v oblastech HR, management, obchod a marketing, IT a e-commerce, osobní rozvoj.

E - commerce snídaně s Radimem Hasalíkem

Skupina SOVA Inspirace se nijak nevymezuje gendrově či sociálně. Naopak, účastníky jednotlivých akcí spojuje zájem o dané téma a rozdílný úhel pohledu je jen dalším zajímavým rozměrem celého formátu. Proto sdružujeme podnikatele, manažery všech úrovní, personalisty, ale také ženy na mateřské dovolené, studenty a všechny, kteří mají zájem se rozvíjet.

SOVA snídaně STORYTELLING

 

 

 

 

 

 


Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si aktuální články k tématům našich SOVA inspirací. Vše najdete v sekci NOVINKY.

SOVA Inspirace jsou:

  • aktuální témata
  • zajímaví přednášející
  • aktivní workshopy
  • diskusní platformy
  • networkingové akce
  • výměna zkušeností
  • sdílení know-how

 

Podívejte se na aktuální témata, která jsme pro Vás připravili.

 

Související kurzy