Rychlé přihlášení
Položek: 0 za 0,00 Kč
ico NÁKUPNÍ KOŠÍK

Profil firmy

Vzdělávací společnost SOVA STUDIO vznikla v roce 2002 jako samostatná divize firmy SOVA SYSTEMS Č.R., spol. s r.o., působící na trhu již 15 let.

Od té doby pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník - za více než deset let jsme proškolili přes pět tisíc klientů, kteří načerpané znalosti uplatňují ve firmách a organizacích působících v soukromém, veřejném i neziskovém sektoru.

Kurzy, workshopy i firemní školení probíhají v příjemných a moderně zařízených učebnách s Wi-Fi, klimatizací, projektorem a interaktivní tabulí. Hlavní sídlo máme v Brně na Křenové 52, kurzy ale pořádáme také v prostorách Pankrác Business Corner v Praze v ulici Na Pankráci 322/26, kde naleznete stejné zázemí, jako v brněnském školícím centru.

Kromě pořadatelské činnosti prodáváme také odbornou literaturu a nabízíme naše školicí prostory k pronájmu – a to jak firmám na firemní akce, meetingy a workshopy, tak i lektorům, kteří hledají moderní zázemí pro svá školení.