O SOVA STUDIU

Vzdělávací společnost SOVA STUDIO vznikla v roce 2002 jako samostatná divize firmy SOVA SYSTEMS Č.R., spol. s r.o., působící na trhu již šestnáct let.

Od té doby pro vás pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního vzdělávání. Nabídku školení neustále rozšiřujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti uplatnitelné v běžné praxi. Hlavním hnacím motorem jste pro nás Vy, naši zákazníci - za více než patnáct let jsme proškolili téměř dvacet tisíc klientů, kteří načerpané znalosti uplatňují ve firmách a organizacích působících v soukromém, veřejném i neziskovém sektoru.

Kurzy, workshopy i firemní školení probíhají v příjemně zařízených učebnách s možností připojení k Wi-Fi, vybavené projektorem, flipchartem a bílou tabulí. 

Kromě pořadatelské činnosti prodáváme také odbornou literaturu a nabízíme naše školicí prostory k pronájmu – a to jak firmám na firemní akce, meetingy a workshopy, tak i lektorům, kteří hledají zázemí pro svá školení.

 

  

V co věříme

Věříme, že správné znalosti a dovednosti ve správný čas a ve správné hlavě otevírají dveře příležitostem, které mění svět. Věříme, že růst firem začíná u rozvoje jednotlivých zaměstnanců díky vzdělávání. Prostřednictvím naší práce proto dáváme jednotlivcům i firmám možnost růstu a zvyšování jejich konkurenceschopnosti díky novým znalostem. Vzděláváme zaměstnance, podnikatele i celé firmy, které pochopily, že skrze vlastní růst lze dojít ke skutečnému úspěchu.

Rozvoj a řízení společnosti

Za rozvoj a řízení společnosti jsou zodpovědní Ing. Petr Mikšovič, jednatel společnosti SOVA SYSTEMS Č.R.