IBERICA 2019 JE ZA NÁMI, ANI LETOS JSME NEMOHLI CHYBĚT!

4.7. 2019 00:00

I letos jsme byli hrdým partnerem festivalu Iberoamerické kultury, nabitého jižanskou vášní, hudbou, tancem i skvělým jídlem a vínem. Jaká byla Ibérica 2019 v obrazech?

Festival Ibérica je nejvýznamnější akcí svého druhu v ČR a za dobu své historie představil domácímu publiku nejen řadu významných umělců, ale dal okusit jižanské pohody a pozitivní, sluncem prozářenou energii. Chybět nikdy nesmí skvělá hudba a tanec, dobré víno či nefalšované španělské tapas.

I tento rok jsme byli hrdým partnerem celé akce. My jsme si nemohli nechat ujít jak ochutnávku tradičních specialit na Fiesta Gastronómica, tak vyvrcholení celé akce galakoncertem pod širým nebem na nádvoří hradu Špilberk. Zde zazářila flamenková hvězda Cristina Aguilera za doprovodu kytaristy a zpěváka Diega Guerrera. Rovněž se představil fenomenální španělský kytarista, skladatel a zpěvák Diego Guerrero. 

Podívejte se s námi na fotky z letošního ročníku níže! Napište nám do komentářů na našem Facebooku, jak akce líbila Vám! :) My se těšíme zase příští rok!

Obrázky