Report ze SOVA snídaně na téma Leadership pro ženy

16.5. 2018 00:00

Přínášíme Vám report z naší SOVA snídaně.

SOVA snídaně na téma Leadership pro ženy aneb jak uspět v mužském světě s Mgr. Helenou Mackovou byla plná nových informací, sdílení zkušeností, emocí i nápadů. Atmosféru akce jsme se Vám rozhodli přiblížit prostřednictvím zpětné vazby jedné z našich účastnic.

Nevěděla jsem, co očekávat - jsem na mateřské a když pracuji, tak ve školství (převaha žen) a v muzice (zde je mužů více). Nicméně od první chvíle zde vládla otevřená atmosféra vyzývající ke sdílení podobných či naprosto rozdílných zkušeností (stejně jsme se nakonec shodly), ale o to nešlo. Každá žena v práci a především ty na vyšších vedoucích pozicích - ať už má pod sebou pět anebo padesát lidí - se potýká denně s otázkami, na které seminář mohl pomoci najít odpovědi.. - jak jednat s lidmi? Dělám to dobře? Kam ta moje energie utíká? ...

Padlo mnoho zajímavých myšlenek a i ten, kdo nic nepotřeboval - třeba já - odcházel s otevřenou hlavou, znovu uvědoměním si věcí dávno zřejmých a pocitem nekončících možností. Jen je uchopit a nebát se. Vše je možné, když chceme.

Děkuji.  Martina       

Obrázky