Zpět na výpis lektorů

Jitka Jungmannová

expert vizuální komunikace

Jmenuji se Jitka, 

jsem expert na vizuální komunikaci a vizuální jazyk.

Když jsem před několika lety objevila ikony, symboly, ikonografiku, sílu barev, okamžitě jsem věděla, že vizuální jazyk je moje cesta. 

Dnes pomáhám firmám i jednotlivcům s atraktivní, smysluplnou a efektivní vizuální komunikací. Komunikace a jazyky mne zajímaly vždy, a proto jsem také učitelství cizích jazyků vystudovala. Působila jsem jako učitelka na všech stupních škol, získala jsem zkušenosti z alternativních směrů, stavěla jsem školení pro firmy, strávila jsem dokonce několik let v korporátu. 

Během posledních let jsem si vybudovala speciální dovednost žívého grafického záznamu na konferencích, firemních setkáních a strategických firemních meetinzích nejen v České republice, ale i v zahraníčí. Začala jsem pro firmy zakreslovat jejich firemní strategie, vize, hodnoty, kulturu. Seznámila jsem se s dalšími metodami z oblasti vizuálního myšlení a průběžně se vzdělávala v paměťových technikách. 

Vytvořila jsem akademii vizuální komunikace. 

Dnes, kromě koučování, vedu individuální mentoringové programy a firmám radím, jak efektivně a lidsky komunikovat pomocí vizuálního jazyka. 

 

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.