Zpět na výpis lektorů

Michael Rada

Poradce v oblasti logistiky, odborný lektor Logistické akademie, jednatel mateřské společnosti IBCSD LAB s.r.o. Mezi klienty Michaela Rady patří společnosti z mnoha průmyslových segmentů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Michael Rada působil od roku 1990 ve středním a pak ve vyšším managementu logisticky a obchodně zaměřených společností (DB Schenker, SGL, Norecom, FRIDANAIR nebo AmericanWay). Zde pracoval na pozicích jak logistických, tak i marketingových, obchodních a jiných.

Úspěšně absolvoval IATA zkoušky včetně tréninku nakládání s nebezpečným zbožím ve Vídni. Je autorem množství odborných článků z oblasti inovací v logistice a obalových služeb. Je autorem řešení vratné paletové fixace FIXLOG ONE – FIXLOG THREE. Mezi lety 2008 a 2013 působil v senior managementu logistické divize druhé největší korporace Japonska Sumitomo Corporation na business development pozici. Samostatně podniká v oblasti zvyšování efektivity globálních dodavatelských řetězců a v oblasti vývoje efektivních obalových prostředků od roku 2013. V roce 2014 založil průmyslové odvětví industrial upcycling, zaměřené na aktivní využití přebytků výroby a jejich přímé druhotné zužitkování. Roku 2015 založil hnutí E-MOTION podporující integraci osobní elektromobility do profesní i soukromé sféry. Mezi klienty Michaela Rady patří společnosti z mnoha průmyslových segmentů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.