Zpět na výpis lektorů

Bc. Michal Kubín

Marketing Director, LESENSKY.CZ s.r.o.

Ředitel marketingu v přední české marketingové a PR agentuře LESENSKY.CZ od roku 2018. Zabývá se marketingem a marketingovým řízením, B2B i B2C. V současnosti se věnuje marketingovým strategiím a budování značek.

Působí jako ředitel marketingu v přední české marketingové a PR agentuře LESENSKY.CZ, kam nastoupil na konci roku 2018. Má na starosti zejména řízení týmu marketingových specialistů a grafických designerů, péči o klienty agentury a návrhy marketingových strategií.

Od začátku své více jak 12leté kariéry se zabývá marketingem a širokým polem jeho disciplín. Působil jak na straně klientů v B2B i B2C, tak na straně marketingových agentur – prošel pozicemi jako specialista online marketingu, manažer marketingových týmů a konzultant marketingových strategií a brandingu. Těmto se v poslední době věnuje nejvíce. Kromě působení v agentuře LESENSKY.CZ se zapojuje jako marketingový konzultant do akceleračního programu 100 DAY CHALLENGE českého IMPACT HUBU.

Usiluje o propojování PR a marketingu. Snaží se pomáhat firmám k tomu, aby byly lepší, výkonnější, ziskovější. Zaměřuje se na malé a střední firmy, které jsou ochotné se měnit a růst.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.