Zpět na výpis lektorů

Ing. Radek David, ALog.

Je odborným kontultantem a lektorem v oblasti logistiky, působí jako projektový manažer u formy LOGICON partner s.r.o. Je zakládajícím členem Komory logistických auditorů.

Absolvent VŠB – technické univerzity, obor dopravy a manipulace s materiálem.
Absolvent celoročního kurzu „Veriniging Logistiek Management,den Haag - Logistika-řízení zásob".

Odborné zkušenosti v oblasti vývoje atypických manipulačních zařízení získal ve společnosti IMADOS.
Manažerské zkušenosti získal v pozicích jednatele společnosti KONPRO, vedoucího ostravské pobočky IMADOS Logistic a v roli vedoucího odboru logistiky České pošty, OZ Severní Morava.

Podílel se na realizaci významných logistických projektů. Jeho specializací je oblast řízení zásob, nákup, logistický audit, dynamická simulace a reengineering logistických procesů. Pracoval m.j. pro firmy Český telecom, Philip Morris, Rudof Jelínek, České aerolinie, Plzeňský prazdroj, Tatra, Martek Medical.
Působí jako lektor a trenér v oblasti logistiky pro několik vzdělávacích agentur. Je spoluautor rozsáhlé publikace „Logistika v praxi“ vydavatelství Verlag Dashöfer. Publikoval odborné články v časopise Logistika.

Motto:
Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý.Je nejlepší v životě zůstat mladý (Henry Ford).

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.