Zpět na výpis lektorů

René Műller

Trenér

René Műller – bezmála 30 let trenér paměti a kreativního, laterálního myšlení. Kombinuje metody staré Číny, Indie, antiky, metody současné i své vlastní.

René Müller je certifikovaný trenér III. (nejvyššího) stupně a člen České společnosti pro trénování a jogging paměti (ČSTPMJ), akreditované u MPSV. Trénuje manažery společností IBM, HARTMANN, SIEMENS, BOSH, DATART a dalších. Spolupracuje také s rodiči na projektech rozvíjející paměťové dovednosti dětí. René Műller je lektorem již více než 15 let a pořádá kurzy firemní, otevřené a individuální. Věk školených účastníků v průběhu jeho působení se pohybuje v rozmezí 6–75 let: žáci, studenti, pracovníci různých firem, bank, ministerstev, manažeři. 

René Műller vede od roku 2008 klub lidí s roztroušenou sklerózou. Největším úspěchem bylo znovunavrácení člověka po těžkém úrazu hlavy a neschopnosti si pamatovat důležité informace po dobu jedné minuty znovu do pracovního procesu opět se správně fungující pamětí. Patří k nejlepším trenérům paměti v České republice. Tréninku paměti se věnuje již od devadesátých let a je autorem vlastních metod rozvoje paměti (např. metoda S.T.A.R.T.) – systém, který ověřil již na stovkách účastníků kurzů a seminářů. Dle jeho slov pouze ukazuje lidem, že mají na daleko víc.

Motto: „Kreativita není talent, ale způsob myšlení.“

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.