Zpět na výpis lektorů

Mgr. Slávek Ondra

Profesionální fotbalový trenér mládeže, lektor trenér FAČR a mentor

Skrz poznatky z nejnovějších neurověd, prožitky a uvědomění účastníků kurzů vede ostatní k napojení se na sebe, napojování na srdce a náš vnitřní prostor a ten dává do souvislostí se světem kolem nás.

Týmový hráč a člověk žijící v napojení. Otec dvou dětí, milující manžel a lídr podporující ostatní v jejich osobním růstu. Také bývalý mládežnický reprezentant ČR a profesionální fotbalový trenér s UEFA PRO licencí, který vedl jak ligové dorostenecké týmy, tak tým trenérů v roli šéftrenéra. Nyní lektor a mentor Fotbalové asociace ČR.

 

Vnímá svět v širších souvislostech a díky vlastním prožitkům si uvědomuje, že některé informace, které jsou nám v tomto životě předkládány jako fakta, mohou být jinak. Tyto znalosti se snaží aplikovat v běžném životě i v profesní rovině. Vnitřní růst je jeho poslání a naplňuje jej. Rád na sobě praktikuje poznatky nejnovějších neurověd a prochází sebe rozvojovými technikami jako je přechod žhavého uhlí, šamanské rituály, meditace, a další. Lektorování si užívá a s vděčností přijímá roli průvodce a žáka najednou.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.