Zpět na výpis lektorů

Ing. Petr Sysel, CLog.

Konzultant v oblasti logistiky distribuce, skladování a dodavatelských řetězců, odborný lektor Logistické akademie. Vyniká v řízení projektů Supply chain managementu (SCM), plánování, přípravě a implementaci nových obchodních modelů a maximální profesionalitě a inovativnosti.

Ing. Petr Sysel, CLog je konzultantem v oblasti logistiky distribuce, skladování a dodavatelských řetězců, odborný lektor Logistické akademie. Celou jeho profesní dráhu spojuje logistika ve všech možných podobách. Několik let působil v Armádě České republiky a v současnosti pracuje jako operations managery v nadnárodní společnosti BGT.

Jeho současnou, léta budovanou specializací je zlepšování logistických procesů ve firmě. Vyniká v řízení projektů Supply chain managementu (SCM), plánování, přípravě a implementaci nových obchodních modelů a maximální profesionalitě a inovativnosti.

Na své životní profesní, dráze se Ing. Sysel věnoval od začátku různým formám logistiky v útvaru rychlého nasazení AČR, následně své logistické dovednosti zhodnocoval na pozici manažera logistiky distribučního centra firmy MOTIP DUPLI Group– evropského leadera na trhu hobby a automotive barev a laků. Zde měl Ing. Sysel na starost plánování a řízení zásob od nákupu po distribuci pro celou střední Evropu. Všechny výše zmíněné zkušenosti zužitkovává od roku 2007 ve firmě BGT – globální společnosti poskytující 4PL služby pro dodavatelské řetězce v sektoru elektroniky a rovněž například lékařských přístrojů a léčiv. BGT zajišťuje svým klientům efektivní toky zboží, od nákupu, designu balení, kompletaci, konfiguraci a testování, až po konečnou distribuci do prodejních sítí.

Mimo svoji profesní kariéru zaštiťuje Ing. Petr Sysel v Logistické akademii trénink a lektorování řízení dodavatelského řetězce a další. Je rovněž konzultantem výběru a zpracovávání projektů pro závěrečné obhajoby – posledního kroku frekventantů Logistické akademie k úspěšnému absolvování.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.