VZDĚLÁVEJME SE ONLINE

V současné situaci, kdy jsme byli nuceni přerušit po 18 letech pořádání otevřených seminářů v našich prostorách, přicházíme s aktivitou zaměřenou na vzdělávání online. Připravili jsme pro všechny projekt s názvem "Vzdělávejme se online", který přesahuje jen pouhou organizaci webinářů, ale otevírá prostor všem, kteří v této situaci chtějí pomoci. Využijme proto současného zastavení vlastních aktivit ke společnému vzdělávání.

ČEMU VĚŘÍME?

My v SOVA STUDIU věříme, že osobní rozvoj každého z nás je základním předpokladem pro náš růst a překonávání situacÍ, které nám život přináší. Proto jsme oslovili naše skvělé lektory a díky jejich ochotě pomoci můžeme společně zorganizovat tento projekt. Jsme velmi mile překvapeni osobním přístupem některých našich lektorů a naším závazkem je zajistit vše potřebné pro pokračování našeho rozvoje.

KDO NÁS PODPORUJE?

Současně rádi jmenujeme lektory, kteří nás podporují: Ing. Dagmar Kožinová, Ing. Dana Vankeová, Michaela Náplavová, Ing. Eliška Horká, Mgr. Irena Rozsypalová, Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D., Ing. Tomáš Smutný, Ing. Petr Mikšovič, René Műller a další!

PROČ MÁ SMYSL V TÉTO DOBĚ DĚLAT WEBINÁŘE?

Víme, že v dnešní době je spousta našich klientů na home office, OČR, nemocenských či nařízených dovolených. Bohužel i přibývá i těch, kteří jsou aktuálně bez práce. Proto nám dává velký smysl organizovat dál skvělé semináře, které nás obohatí. Začínáme s první várkou a věříme, že si na tom společně ověříme, že nás to bude bavit, rozvíjet a podporovat. 

PODPORUJTE NÁS TAKÉ

Všechny plánované webináře v této krizové době nabízíme zdarma, ale v případě, že budete chtít celý náš projekt podpořit finančně, osobně, materiálně či pouze morálně, s velkou pokorou a díky to uvítáme. Sdílejte jednotlivé kurzy i náš projekt!

Budeme velmi rádi a potěšeni, když naši snahu budete dále šířit mezi svými kolegy či kamarády. Přihlaste se do FB skupiny vzdělání a osobní rozvoj, nebo můžete svůj zájem projevit formou registrace do newsletteru níže na této stránce a dostávat tak informace přesně z oblasti, která Vás zajímá. Uvítáme Vaši zpětnou vazbu k tématům, které Vás zajímají nebo lektory, které byste rádi slyšeli.

 

AKTUÁLNÍ WEBINÁŘE, ZE KTERÝCH MŮŽETE VYBÍRAT

 

Související kurzy

 

DĚKUJEME VŠEM LEKTORŮM, KTEŘÍ CHTĚJÍ V DNEŠNÍ DOBĚ POMOCI A PODÍLEJÍ SE ZDARMA NA PROJEKTU VZDĚLÁVEJME SE ONLINE

 

ZÍSKEJTE INFORMACE O DALŠÍCH CHYSTANÝCH WEBINÁŘÍCH JAKO PRVNÍ

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠICH NEWSLETTERŮ